برگزاری جشنواره کانون نویسندگان ایران در تبعید در فرانکفورت

unbenannt1unbenanntunbenannt2unbenannt4

برگزاری جشنواره کانون نویسندگان ایران در تبعید در فرانکفورت

 

روز چهارم دسامبر ۲۰۱۶، به دعوت کانون نویسندگان ایران در تبعید، جشنواره شعر، داستان، نقد ادبی و هنری، در فرانکفورت آلمان برگزار شد.

برنامه در ابتدا با یاد جان‌افروختگان اهل قلم و اندیشه توسط آقای مسعود نقره کار افتتاح گردید. سپس آقای سیاگزار برلیان، بیانیه کانون را خواند. پس از آن شاعران و نویسند­گان عضو کانون مهرناز صالحی، فریار اسدی، سیاوش میرزاده، حسن حسام، احسان حقیقی­نژاد، علی کامرانی، پویا عزیزی، منوچهر رادین، گلمراد مرادی، ناصر پیمان، منوچهر دوستی نمونه­ای از کارهای خود را برای حاضرین در برنامه اجرا کردند.

هم‌چنین در این شب دو چهره خوش و جوان: هرمین عشقی (آواز) و بهمن قدیمی (گیتار) با اجرای کارهایی از خود – کمپوزیسیونی از موزیک و شعرهای فروغ فرخزاد، سهراب سپهری، سیمین بهبهانی، احمد شاملو- حضار را در سالن به شور آوردند.

پایانه برنامه نیز به آقای سیاگزار برلیان واگذار شده بود، که ایشان نیز ضمن سپاس‌گذاری از همه شرکت کنند­گان و همراهان و همچنین تمامی کسانی که در برپایی برنامه نقشی بر دوش داشتند، پایان برنامه را اعلام نمود. گرداننده و همراهی‌کننده خوب این برنامه نیز خانم توران اعظمی بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *