طنز نوشته های هفتگی / حمیدرضا رحیمی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

از عواقب مرگ حاج قاسم(ل) *

در حاشیه قتل حاج قاسم حضرت آقا(ضپ) **گفتنی ست که حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) هم بیکار ننشسته و از نایب داغ و درفش دارخود، بگونه ای استمالت فرموده است؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش :

فدوی میخواست دیگررفع زحمت  کند لکن دریغ اش آمد که بعنوان حُسن ختام اضافه نکند که بدرخواست مؤمنین ومؤمنات کثرالله امثالهم ،یک فقره امامزاده دیگر، به جمع امامزادگان موجود اضافه شد:

یک شهروند : مردم زیادی برای زیارت مزار مطهر شهید سپهبد سلیمانی به کرمان مراجعه می‌کنند پیشنهاد می‌کنم یک زائرسرا تدارک دیده شود تا زوار با آرامش بیشتری به زیارت قبر این شهید بزرگ بروند

کوتاه سخن، برادرمشقاسم مقتول هم،به معصومین حاضر،سابق ولاحق، اضافه شد؛ تبریکات فدوی منتظرالظهور را بپذیرید

زیاده عرضی نیست

 این گلدسته ها با همکاری صنایع فلزی ثامن الحجج و آهن آلات مهدوی در بجنورد ساخته شده و به کرمان ارسال شدند تا روی قبر قاسم سلیمانی نصب شوند.

پی نوشت

* (ل) : مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنه الله علیه است !

** ضپ: مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته است!

 

****************************

حل بحران    

خواهر فائزه، صبیه ی مُحجّبه ی آیت الله مغروق،رفسنجانی، در بخشی از یک فایل صوتی خطاب به   اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تخریباته، بنقل از العربیه گفته است :

«ما نیاز به تغییرات جدی داریم. اگر شما به‌عنوان رهبر جامعه نخواهید این تغییرات را اعمال کنید، بالاخره اتفاق‌های دیگری می‌افتد که داریم می‌بینیم، تا کی سرکوب، کشتن و زندان؟ بالاخره این‌ها هم یک روزی پر می‌شود. اشباع می‌شود. برای نجات کشور و اسلام باید زودتر از این بجنبیم.» !

در پاسخ عرض میکند که والله خواهر فائزه بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ….بین خودمان باشد، ضدانقلاب که اینروزها سخت خشمگین است نیزنشنود، فرمایش شما مبالغ هنگفتی ضعف تألیف دارد و آن اینکه فدوی با ” نجات کشور” از دست شمایان بیگمان موافق است، لکن با تحویل دوباره ی آن به ” اسلام” عزیز که پدیدآورنده ی وضع اسفبار فعلی ست،اصلاً موافق نیست، شرمنده !

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

۲۹ فوریه المشبّک از برجام الحرام سنه ی ۲۰۲۰ ترسائی

کتبهالفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *