طنز نوشته‌های هفتگی / حمیدرضا رحیمی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

استفتاء   

البته شدیداً واضح و مبرهن است که آزادی گزینش مرجع تقلید، از آزادیهای بیشمار و مُصَرّح  در یاسای چنگیزی جامعه ی شکومند اسلامی ماست؛ فلذا فدوی نیز با سوء استفاده بهینه از این آزادی خدا داده،خوف آن ندارد که عرض کند که فرمایشات این بزرگوار که در پی می آید را ، قبول ندارد:

سید عباس موسوی مطلق در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم ادعا کرد که عده‌ای امروز بی جهت به خطر برگزاری مراسم‌های! محرم دامن می‌زنند. وی همچنین گفت که کرونا یک ویروس سکولار است که تلاش می‌کند کشورهای دینی را با آثار مخرب خود به سمت بی دینی سوق دهد. ولی ما فقط از نظر متخصصان متدین در برپایی مراسم‌ و عزاداری‌های محرم و صفر پیروی خواهیم کرد. / تلگرام

باری بر همین اساس بود که فدوی منتظرالظهور مراتب را از مرجع تقلید عالیقدر خود، حضرت آیت الله العظما سید اژدر میله کار بروجنی استفتاء و پاسخ زیر را نیز از معظم له دریافت کرد :

بسمه تعالی

آنچه که آیت الله سید عباس(ع) موسوی مطلق فرمودند، مطلقاً مهمل است. ایشان اساساً  در دروس بیضوی (1) هم در دوران طلبگی ،مالی نبود و چندین بار تجدید آورده و سرانجام با اعمال نفوذ برخی اساتید بیضوی و با تبصره ، قبول شده است ؛ و اما در پاسخ به پرسش شما و با عنایت به علوم جدیده ِ و نیزبا ذکر این نکته که علما در این باب به جماع (2) رسیده اند اشعار میدارد که برعکس فتوای ایشان، “کرونا” یک ویروس کاملاً اسلامی ست زیرا اصرار دارد که خلق الله را به زور به بهشت بفرستد و در این باب خودی و غریبه هم سرش نمیشود.     الله العالم

همیشه موفق باشید.

بیست و ششم جمادی الجولای از برجام الحرام سنه 2020 ترسائی

الاحقر سید اژدر میله کار بروجنی

پی نوشت

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً لغزش تایپی “بیضوی” را به “حوزوی” اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(2) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را مرگ بدهد که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً لغزش تایپی “جماع “را به “اجماع“، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !

والله الموفق والمعین

11 اوت المأکول  از برجام الحرام سنه ی 2020 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *